9.C

Jarní prázdniny

Milí rodiče, jenom krátce připomínám, že od 4. 3. 2019 začínají žákům týdenní jarní prázdniny. Sportovcům přeji ještě sněhovou nadílku a ostatním již objednávám jaro. Přeji hezké dny…

Posted in 9.C | Leave a comment

Pololetní vysvědčení a pololetní volno

Milí rodiče, vysvědčení za 1.pololetí se bude vydávat ve čtvrtek 31.1.2019 v rámci 5.vyučovací hodiny, takže vyučování končí ve 12:35. Vysvědčení bude mít formu výpisu a žáci dostanou i zápisové lístky na SŠ.  V pátek 1.2.2019 mají žáci pololetní volno.

Posted in 9.C | Leave a comment

Informační odpoledne

Připomínám „malou třídní schůzku“ v úterý 8.1.2019 od 17-18h ve třídě 9. C.

Posted in 9.C | Leave a comment

PF 2019

Vážení a milí rodiče, ráda bych Vám popřála do nového roku hlavně pevné zdraví, mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě, samou radost ze svých ratolestí a mnoho splněných přání.

Posted in 9.C | Leave a comment

Poděkování

Vážení rodiče, ráda bych poděkovala všem žákyním, které se ochotně podílely na vánoční výzdobě třídy (Anička D., Markétka, Terka). Zároveň děkuji rodičům za sponzorování kancelářského papíru, který hojně využíváme při tisku zkušebních testů k přípravě na přijímací zkoušky a při doučování. Poděkování patří i Kristýně Rašové, která zazářila ve školním kole Olympiády z českého jazyka […]

Posted in 9.C | Leave a comment

Volný den pro žáky – prosinec

Milí rodiče, zřejmě jste již z hlavní webové stránky zjistili, že ředitel školy udělil žákům volný den na pátek 21.12.2018. Ve čtvrtek 20.12. proběhnou třídní vánoční besídky. žáci jdou pak v novém roce do školy ve čtvrtek 3.1.2019.

Posted in 9.C | Leave a comment