IMG_1380Ve dnech 18. a 19. 5. 2016 se v Jablonném v Podještědí konalo okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice. Jedná se o největší sportovní akci okresu, které se účastní kolem patnácti škol v každé kategorii.

Mladší chlapci se letos umístili na 6. místě, mladší dívky obsadily 8. místo.

Starší dívky vybojovaly 5. místo a starší chlapci 7. místo.

Chtěla bych dětem poděkovat za předvedené výkony a dobrou reprezentaci naší školy.

Družstvo mladších žáků: D. Procházka, M. Halasník, R. Koňák, V. Špetlík, P. Lupoměský, O. Kubeš, J. Zeman, M. Balog, M. Kuĺha.

Družstvo mladších žákyň: K. Čechová, K. Houšková, J. Goda, N. Cmíralová, A. Habadová, J. Fišerová, S. Heide, A. Dvořáková, A. Měchurová, K. Rašová.

Družstvo starších žáků: L. Baláž, A. Vrba, D. Jilemnický, J. Havlíček, M. Berger, F. Taran, J. Svoboda, T.Ort, V. Kučera.

Družstvo starších dívek: L. Bílá, A. Holušková, A. Skočovská, K. Dolejší, L. Hrdličková, J. Rálišová,A. Chválová, M. Skalická, K. Nápravníková, G. Missoni.

IMG_1386IMG_1384IMG_1395IMG_1393IMG_1401IMG_1407IMG_1413IMG_1422IMG_1424