Exkurze na policii

Dnes 24.9. jsme vyrazili na domluvenou exkurzi na pracoviště policie v České Lípě. Policisté pan Zevel a paní Borůvková si pro nás připravili velmi zajímavé ukázky policejní výbavy a součástí programu byla i ukázka práce zásahové jednotky. Předvedenou besedou s ukázkami jsme byli nadšeni a už se těšíme až nás tito policisté navštíví u nás ve škole, jak nám slíbili.

Celý příspěvek

169 total views, 3 views today

Bookni si

I letos se vypravilo několik tříd naší školy (1.A a 3.A,3.C) na festival knížek Bookni si, prvňáčci viděli divadelní představení, třeťáci měli jsme domluvenou besedu s paní spisovatelkou Janou Jůzlovou, která nám představila svoji novou knížku o slavných českých cestovatelích, kterou si někteří z nás také zakoupili s nechali si ji podepsat. Zajímavé byly i různé dílny ve velkém sále. Do školy jsme si přivezli každý časopis Puntík, se kterým budeme společně pracovat.

161 total views, 4 views today

Výlet na Grabštejn

14.6. jsme se vypravili na výlet na Grabštejn, kromě prohlídky s princeznou jsme si užili i pohádku s Divadýlkem Kuba.

529 total views, 4 views today

Den dětí u hasičů

V pátek 1.června na Den dětí jsme se vypravili na exkurzi do českolipské stanice hasičského záchranného sboru. Prožili jsme tu úžasné dopoledne, během kterého nám velmi příjemní páni hasiči vysvětlili, co všechno musí zvládnout , ukázali nám celou stanici, techniku i vybavení a nakonec jsme si mohli i vyzkoušet opravdové stříkačky.

Celý příspěvek

596 total views, 6 views today