SAFARI

Ve středu 12. 9. jsme vyrazili na náš první letošní výlet do Dvora Králové na Safari. Počasí bylo nádherné a zvířat v ZOO bylo moc a moc. Takže jsme se kochali, vzdělávali se a fotili čtyřnohé kamarády.

152 total views, 6 views today

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019

V pondělí 3.9.2018 zahájíme v 8.00 nový školní rok. Těším se na pondělní setkání s dětmi a  s rodiči se uvidíme ve čtvrtek 6.9. 2018 na třídní schůzce, která se koná od 16.30 hodin. Více informací najdete na Bakalářích.

247 total views, 4 views today

EXKURZE U HASIČŮ

V pátek jsme se vydali k profesionálním hasičům v České Lípě. Čekalo nás velmi zajímavé dopoledne, kterým nás provázeli odborníci nejen na krocení plamenů, ale na práci všeho druhu, především na záchranu lidských životů. Děti si popovídaly, vyzkoušely vylézt na plošinu, na hasičské auto, vylézt do kabiny auta, mohly vyzkoušet nehořlavý oblek, zjistily, jak je těžká kyslíková bomba, hledaly termokamerou hasiče v temné komoře… Všichni jsme odcházeli plni dojmů a obdivu  k nasazení jejich nedoceněnému povolání.

491 total views, 6 views today

MAŠKARNÍ NA LEDĚ

V pátek 20.4. jsme zakončili bruslařskou sezónu na ledě. Někteří si připravili krásné převleky. Podívejte se sami….

729 total views, 5 views today

HLEDÁME ZAJÍMAVOSTI O ZVÍŘATECH

….aneb práce ve skupinkách. Děti dostaly knihy s informacemi o zvířecí říši. Vybíraly zajímavosti, které poté reprezentovaly ostatním. Dozvěděli jsme se kde žije mamba černá, kolik váží a měří tygr a lev…. a další zajímavosti.

705 total views, 5 views today