100 let od vzniku ČSR

Tento projekt vznikl ke 100. výročí založení Československé republiky a probíhá již druhý měsíc na naší škole. Zapojují se do něj žáci všech ročníků svými díly, která vznikají jako projektové práce tříd, skupin i jednotlivců. Historické události a souvislosti z tohoto období přináší v rozhlasových relacích školní rádio Bedna. Vznikají práce opravdu zajímavé a originální. Stačí se přesvědčit na chodbě školy.

Celý příspěvek

33 total views, 1 views today

Výstava dětských prací v OD Banco

Děti z výtvarného kroužku z 1. stupně ,, ozdobily“ svými pracemi na téma Podzim stromek v přízemních prostorech OD Banco v České Lípě. Naše škola patří mezi několik škol, které se této akce zúčastnily. Jak se to dětem povedlo, můžete se přesvědčit na vlastní oči.

118 total views, 1 views today

Halloweenský den

Kdo navštívil v pátek 2.listopadu Tyršovku, jistě se nestačil divit. Mohl si chytit čarodějnici, vidět upíra, potkat zombíka nebo jinou (ne)stvůru. Děti se na tento den poctivě připravily.

Celý příspěvek

146 total views, 1 views today