City Cross Run & Walk Česká Lípa 2018

V sobotu 15.9.2018 se konal 3. ročník zážitkového běhu Českou Lípou, kterého se naše škola zůčastnila ve štafetovém závodu škol.

do štafety byli nominováni:

Anna Černínová, Amálie Lorenzová, Kristýna Solnická, Adam Šlechta, Filip Zikmund, Radek Hölzel, Jan Dolejší, Lucie Hnídková.

Naše štafeta vystoupala na stupínek vítězů a obsadila krásné 2. místo. Všem závodníkům blahopřejeme a děkujeme za krásnou reprezentaci školy.

Mgr. Zdeňka Šumová

9 total views, 4 views today

Sběr starého papíru

Jako každý rok, i letos, proběhne na 1. stupni soutěž ve sběru starého papíru. Svázaný a zvážený papír noste do školy do 10.10. 2018 (středa) nejpozději do 8:30, protože je sběr hned po naložení kontejneru odvezen do sběrny. Rodiče, kteří vezou sběr přímo do výkupny ( Kovošrot Česká Lípa v Dubici), prosím, aby lístek ze sběrny odevzdali své třídní paní učitelce do 9.10. 2018 (úterý). Další sběrový den je naplánovaný na únor a květen 2019. Všem děkuji za spolupráci.

H. Ezrová

157 total views, 3 views today

Začínáme!

Kdo si zpívá – nezlobí!

Milí zpěváci a zpěvačky,

i v letošním roce budeme zpívat ve dvou kroužcích – ve Zvonečku  se budou scházet děti z prvních až třetích tříd, ve Zvonku budou zpívat děti ze čtvrtých až devátých tříd. I letos se budeme připravovat na různá příležitostná vystoupení, kde budeme reprezentovat naši školu i na veřejnosti.

Pravidelné zkoušky jsou vždy ve středu:

Zvoneček  13.30 – 14.00 h,      Zvonek  14.00 – 14.45 h.

Kroužek je bezplatný. První zkouška, na které se budou vyřizovat hlavně organizační záležitosti, bude 12. září.  Pokud zkouška odpadne, budu Vás touto cestou informovat.

Těšíme se, že si ve středu vždy pěkně zazpíváme!

M. Filipová

269 total views, 1 views today