Ve dnech 10. a 11. 5.  se v Jablonném v Podještědí konalo okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice. Jedná se o největší sportovní akci okresu, které se účastní kolem patnácti škol v každé kategorii.

Starší dívky vybojovaly 5. místo. Starší chlapci  obsadili 4. místo.Největšího úspěchu dosáhly mladší dívky, které vyhrály s velkým bodovým náskokem a postoupily do krajského kola.Chtěla bych dětem poděkovat za předvedené výkony a dobrou reprezentaci naší školy.

Družstvo starších žáků:  M. Halasník, R. Koňák, V. Špetlík, P. Lupoměský, D. Kavenský, M. Balog, M, Kuĺha, J. Blažek, J. Bittner

Družstvo starších žákyň: A. Dvořáková, J. Fišerová, A. Měchurová,K. Čechová,  N. Cmíralová, A. Habadová, V. Pojerová, K. Rašová, D. Dvořáková, V. Marková

Družstvo mladších dívek:  A. Černínová, A. Lorenzová, K. Hadravová, B. Lačná, M. Šmatláková, A. Nesvorná, A. Černá, L. Hnídková, A. Znamenáčková, K. Solnická