Dne 22.2.2018 se konal první ročník „Zimní olympiády“ základních škol 1. stupně v areálu Sport Česká Lípa. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – hokej,  krasobruslení, metaná a rychlobruslení. V každé z nich nás reprezentovalo družstvo dívek a chlapců od 1. do 5. tříd. Disciplíny byly hodnocené každá zvlášť. Odměnou byly medaile, poháry a drobné ceny. Na závěr byl vyhlášen vítěz celé „Zimní olympiády“. Do soubojů o medaile jsme šli s nadšením, očekáváním a rozhodnutím vyhrát! Ve všech disciplínách jsme ukázali bojovného ducha. Třikrát jsme získali zlatou medaili a tím si vysloužili titul „VÍTĚZE  Zimní olympiády“. Všem „bojovníkům“ ještě jednou gratuluji a mnohokrát děkuji za úžasné výsledky a sportovní zážitek. Budeme se těšit na další ročník 🙂