4.D

SNĚHULÁCI

V hodinách pracovního vyučování jsme vyráběli sněhuláčky z ponožky. Naučili jsme se u toho přišívat knoflíky i háčkovat malou šálu ( alespoň někteří).

Čerti ve třídě

Ve středu 5.12. naši třídu navštívila „pekelná delegace“. S čerty nebyly žerty, ale andělé a Mikuláš se postarali o nadílku a nakonec vše dobře dopadlo.

Strašidelný pátek

V pátek 2. listopadu navštívila naši školu strašidla. Dokázala oživit a roztančit dýně.

Cvičení v přírodě

Čtvrtek 27. září jsme věnovali pobytu v přírodě. Ušli jsme přibližně 13km a naši vycházku zakončili v Dubici ve 3D bludišti.

ZOO Dvůr Králové nad Labem

Ve středu 12.9. byl den jako uprostřed léta a my se vydali na východ Čech do ZOO a na safari ve Dvoře Králové.

Školní rok 2018/19

3.9. jsme se setkali  po prázdninách již počtvrté. Nový školní rok jsme zahájili zábavou s balónky a pak jsme se více či méně nadšení vrhli do práce. Přeji nám všem úspěšný a pohodový školní rok. M. Martincová