Ocenění žáci

Tato soutěž se na naší škole stala již tradicí. K Mezinárodnímu dni zvířat jsme opět uspořádali výstavu fotografií našich malých i velkých kamarádů. Při focení pózovali nejen pejsci, kočky, koně, prasátka, ale i andulky, straky či plži. Hlasování se zúčastnilo 217 žáků a vybrat tři nejlepší snímky z každé kategorie nebylo vůbec jednoduché. To svědčí nejen o roztomilosti mazlíčků, ale i o nápaditosti a šikovnosti dětských fotografů. Věřte, že jich máme na Tyršovce hodně! A jak hlasování dopadlo?

1. kategorie 5. – 6. třídy:

1. místo Barbora Fulková 6. C
2. místo Jasmine Goda 5. B
3. místo Lucie Hrdličková 6. C

 2. kategorie 7. – 9. třídy:

1. místo Kristýna Lačná 8. B
2. místo Barbora Macková 7. C
3. místo Sára Rotterová 8. A

Vítězům gratulujeme, všem zúčastněným děkujeme a už se těšíme na 6. ročník soutěže!
Pro potěšení vám přikládáme úžasné fotky, kterým jste dali nejvíce hlasů.

 T. Hylmarová a M. Lačná