P1050724Ve středu 27. listopadu se ve sportovní hale v Doksech konalo okresní kolo ve florbalu. Naše škola vyslala do bojů družstvo chlapců i dívek a obě družstva předvedla mimořádné výkony.

V kategorii chlapců si „Tyršovka“ odváží jednoznačné první místo. Svým soupeřům, v průběhu turnaje, nedovolili vstřelit ani jeden gól do své sítě. Naopak míčky v soupeřově brance byly pískány velmi často. Střelecky se prosadili především Pirunčík, Ort, Berger, Vrba a Skořepa. Bez výborného brankáře Bauera a obránců Nguyena, Procha, Hrušky a Josífka by se tento suverénní postup nikdy nepovedl.

V kategorii děvčat za naši školu bojovaly – Rálišová, Čandová, Bílá, Pazourková, Nápravníková, Holušková, Skočovská, Horáková a Missoni. Dívčí družstvo sehrálo velmi vydařené zápasy a nebýt jednoho smolného gólu mohlo být umístění ještě lepší. Přesto svojí hrou dokázali, že i ony patří mezi postupové týmy.

Všem účastníkům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů do dalšího turnaje.

 Mgr. K. Ajšmanová