IMG_0065-300x225Již od rána byla na některých z nás patrná nervozita a napětí, jak to naše několikaměsíční snažení asi dopadne. V jazykovce se sešla bezva parta šikovných dětí a tak konkurence je veliká  a také si mnozí uvědomovali, že ne všechno se jim v tomto pololetí povedlo na jedničku.

Dopoledne uteklo jako voda a přišla dlouho očekávaná chvíle rozdávání vysvědčení. Prvotní obavy zahnala informace, že se nám všem podařilo získat vyznamenání, což znamenalo, že nikdo nedostane obávanou trojku. Pak už to šlo jako po másle …s radostí si 16 žáků odnášelo samé jedničky a k tomu 11 dostalo pochvalu za vzorné plnění školních povinností a výborný prospěch. Při této slavnostní chvíli jsme se také těšili na Mokré vysvědčení z plavání, abychom zjistili, že 15 z nás plave jako delfín  a nejlepším plavcem naší třídy je Kačka Hadravová, která uplave 2500 m. Na závěr k drobným odměnám pro nás paní učitelka připravila sladkou tečku v podobě ručně stáčených hořických trubiček. Ještě jsme si stihli zahrát oblíbenou Tleskanou a už jsme se těšili na své rodiče, jak s nimi pěkné vysvědčení oslavíme.

Všichni máme vyznamenáníNaše nejlepšíTrubičková euforie  Tleskaná