Bára Macková

Koncem loňského roku se žáci tříd 6.B, 6.C a 7.C zapojili do výtvarné soutěže o nejlepší návrh australského bumerangu. Soutěž navazovala na zeměpisný pořad, Austrálie – tajemství rudého kontinentu, z cyklu Svět kolem nás.

Úkol se nám velmi líbil a žáci se do něj pustili opravdu s nadšením. Vyhledali jsme si spoustu informací a po několik hodin výtvarné výchovy jsme se bumerangům věnovali. Ve vestibulu naší školy jsme uspořádali výstavu a vyzvali k hlasování. Až do konce ledna jsme s napětím očekávali, jak soutěž dopadne. A dnes jsou tady výsledky! V konkurenci škol z celé republiky děvčata ze 7.C zabodovala! 2.místo bylo uděleno Kačce Horákové a Mirce Skalické a 1.místo patří Báře Mackové. Děvčata svým skvělým umístěním zajistila volné vstupné pro celou třídu na příští pořad o Mexiku. Oceněným blahopřejeme a samozřejmě děkujeme všem, kteří naši školu úspěšně v této soutěži reprezentovali.

Bára MackováKačka Horáková a Mirka SkalickáP1020758

Píší o nás: http://www.svetkolemnas.com/co-se-deje/231.vyherci-souteze-o-navrh-nejhezciho-bumerangu/