sEN

Třídní a školní kola Olympiády z anglického jazyka v jednotlivých kategoriích proběhla na naší škole v prosinci 2013 a v lednu 2014.

Z velkého počtu žáků  kategorie 6. – 7. jazykových tříd zvítězil Honza Trégr ( 7.C) a na druhém místě se umístila Sára Matoušková, žákyně 6. C. Oba tak díky těmto umístěním postoupili do okresního kola. Úspěšné třetí místo ve zmíněné kategorii obsadila žákyně Linda Angolaresová ze  7.C . V kategorii 8. – 9. jazykových tříd zvítězila Pavlína Brejchová z 9. C, která také  postoupila do okresního kola. Na druhém a třetím místě se umístila  Jana Kučerová z 8.B a Zuzana Suchá z 9.C. V kategorii nejazykových 8.-9. tříd zvítězila Kristýna Kouřilová z 9.A a za nejazykové 6.-7. třídy vyhrál Jirka Sedláček ze 7.A.

Ve středu 19. 2. 2014 proběhlo v DDM Libertin v České Lípě okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce, kterého se zúčastnili postupující ze školního kola Pavlína Brejchová, Jan Trégr a Sára Matoušková. Všichni jmenovaní výtečně reprezentovali naší školu a dosáhli vynikajících výsledků. Zejména Pavlína Brejchová , která zvítězila v kategorii II.A , tak postupuje suverénně  do krajského kola. V kategorii I. A obsadil výborné 2. místo Jan Trégr a za svůj výkon si zaslouží pochvalu i Sára Matoušková, která obsadila pěkné 11. místo.

Úspěšným reprezentantům blahopřejeme a držíme palce do krajského kola, které se koná v DDM Větrník v Liberci .

 

DSCN5041DSCN5040 DSCN5039 DSCN5038