vsechny-oceneneSymbolicky 28. března, při příležitosti narození slavného českého pedagoga a filosofa Jana Amose Komenského, proběhlo na radnici v České Lípě předání ocenění „Českolipský pedagog roku“.

Letos si symbolické ocenění odnesla čtveřice žen. Jednou z nich byla i Ing. Miroslava Lačná, která vyučuje na naší škole matematiku a přírodopis.

Diplom, květinu a drobný finanční obnos oceněným učitelkám předala starostka města Hana Moudrá společně s místostarosty Jiřím Kočandrlem a Tomášem Vlčkem.

Dodejme, že v šestileté historii se ocenění dočkala již čtvrtá paní učitelka z Tyršovky. Mezi oceněnými pedagogy byly v minulosti také Mgr. Taťána Hylmarová, Mgr. Lubomíra Hejnová a Mgr. Miloslava Filipová.

 

Odkaz na článek na i-novinách – http://www.i-noviny.cz/skoly/titul-ceskolipsky-pedagog-si-odnesla-ctverice-zen#.UzlFn8KKCM8