800px-Attacus_atlas_qtl1[1]Hurááá!!! Ve středu 7. května vyrazíme autobusem do Prahy. Co nás čeká?

Nejprve navštívíme skleník Fata Morgana, kde se v tomto období líhnou tropičtí motýli. V motýlí farmě v anglickém Stratfordu nad Avonou zaměstnanci botanické zahrady objednali další zajímavé druhy, které ještě ve skleníku nelétaly. Opět budou velkou atrakcí ptakokřídelci, kteří patří mezi největší denní motýly světa. Jedná se o vzácné druhy, ale díky motýlí farmě je můžeme vidět i v Praze. Ozdobou budou také mnohé druhy martináčů, krátce žijících nočních motýlů, kvůli kterým se vyplatí navštívit výstavu vícekrát. Jako každý rok bude možné pozorovat motýly klubající se z kukel. Letos jich objednali více než 4000.

Pak se přemístíme do ZOO a ve společnosti zkušeného průvodce se vydáme na trasu  „ Savci“. Toto téma je nám blízké, jelikož jsme savce v hodinách přírodopisu probírali.

Už se nemůžeme dočkat!!!