Tento týden se u nás ve třídě objevila zvířátka různých živočišných skupin – savci, ptáci, plazi… V současné době se v předmětu Přírodověda věnujeme „živočichům na jaře“ a děti měly dobrovolný úkol přinést si do třídy svého mazlíčka, o kterém zjišťovaly co nejvíce informací – čím se živí, stavba těla, prostředí, ve kterém se nejčastěji pohybují, atd. S těmito informacemi nás seznámily a s jejich mazlíčky také. Některým přišli na pomoc rodiče, kterým tímto děkuji za vstřícnost, ochotu a milé zpestření vyučovací hodiny 🙂

 

Autor: Denisa Hejnová

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA