OLYMPUS DIGITAL CAMERAV úterý 29. dubna jsme v rámci projektového dne poznávali Českou Lípu. Den jsme zahájili prohlídkou radnice, kde nás přivítal pan místostarosta Mgr. Tomáš Vlček. Zasvětil nás do obřadů, které se na radnici konají, ukázal nám místnost, kde probíhají zasedání Městského zastupitelstva a zavedl nás do kanceláře paní starostky Mgr. Hany Moudré, která nás velice vřele přijala a seznámila nás s činností a problematikou města. Poté jsme procházeli různé části České Lípy a seznamovali se s historií a některými památkami. Procházku městem jsem zakončili zmrzlinou. Ve škole jsme pak zpracovali nashromážděné materiály.

Šárka a Nikča, 8. A

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA