OLYMPUS DIGITAL CAMERAV úterý 6. 5. 2014 se třídy 7. C a 8. A zúčastnily poznávací exkurze do Polabského muzea v Přerově nad Labem, Botanicusu v Ostré a po stopách Bohumila Hrabala v Kersku.

Počasí nám přálo, a tak prohlídka skanzenu i Botanicusu byla o to příjemnější a rádi jsme si vyslechli zajímavé výklady průvodců o historii lidového bydlení, vývoji řemesel a životě venkovského lidu v souladu s přírodou. Po návštěvě Pivnice Hájenky, Lesního ateliéru Kuba a Pepinova pramene jsme se rozloučili s oblastí Kerska a plni zážitků se vraceli domů.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA