Máme tu polovinu května a všichni žáci jsou přijati na střední školy. Většina vybírala z nabídky v českolipském regionu, jen Bára Suchopárková bude studovat SPgŠ v Litoměřících – obor pedagogické lyceum, dále Dominik Fiala zkusí štěstí na SPŠ stavební v Liberci a Tomáš Vácha na SPŠ strojní také v Liberci,  Klárka Kavenská na SZŠ v Děčíně Libverdě – obor farmář a Roman Zmeškal si splnil sen na SOU AutoŠkoda, aby se stal autolakýrníkem.

T. Barvíková a B. Vtípilová byly přijaty na SOŠ+G v Novém Boru – obor předškolní pedagogika a jednou z nich budou učitelky v MŠ? Dále tu máme budoucí ekonomy – D. Brož, O. Vrba. M. Phamová a M. Šturma si vybrali Obchodní akademii v Č. Lípě (první tři na lyceum, Marek má obor obchodní akademie). Na českolipskou průmyslovku půjde studovat J. Češka. Dva žáci, K. Stoklasová a M. Pulda, zvolili studium na soukromé škole (Euroškola v Č. Lípě – obor bezp. služby a ekonomika podnikání).

Ostatní žáci se vybírali z maturitních nebo učebních oborů na SOU 28. října v Č. Lípě – S. Dvořáková a L. Halinárová – kuchařka, J. Janoušek – obchodník, M. Konečná a T. Vosecká – cukrář, K. Kouřilová – hotelnictví.

Všem přeji hodně štěstí a úspěchů!!!