OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnes naše mladší žákyně vybojovaly 2. místo v Poháru rozhlasu za ZŠ Jablonné v Podještědí.

 

 

Chtěla bych poděkovat družstvu, které převážně tvořily žákyně 7. C – G. Missonni, A. Skočovská, A. Holušková, L. Bílá, M. Suchá, K. Dolejší, P. Pazourková, T. Špačková 7. A, V. Čandová  6. A. Z dosažených výkonů bych ráda vyzdvihla výkony Giorgi Missoni  60 m za 8, 9 s a míček 40, 18 m., dále Lucie Bílé  – skok vysoký 135 cm a A. Skočovské – skok vysoký – 130 cm. Dále děkuji i družstvu mladších chlapců ve složení V. Kučera, A. Vrba, P. Pirunčík, R. Marcin, I. Murga, M. Skořepa, V. France, A. Taran, M. Fuksa, D. Jilemnický za dosažené výkony v chladném počasí.

M.Fišerová, Z. Šumová

 

Giorgia Missoni  hod míčkem

Giorgia Missoni
hod míčkem

Lucie Bílá skok vysoký 135 cm

Lucie Bílá
skok vysoký 135 cm