matkaV úterý 13. května pozvaly děti ze sborů Zvoneček a Zvonek svoje maminky, babičky, tety a další členy svých rodin na školní zahradu na již tradiční zpívání ke Dni matek. Tentokrát nám ale nepřálo počasí a tak se oslava nekonala na zahradě, ale na chodbě školy, do žádné třídy bychom se totiž všichni nevešli!

Sbory svým rodičům předvedly, co se letos naučily – písničky pomalé i rychlé, žertovné, taneční, anglický kánon i české lidové písničky se jmény. Pásmo písniček bylo letos zpestřeno verši o maminkách a babičkách. Závěr programu patřil písním, ve kterých děti poděkovaly maminkám za lásku, péči a všechnu práci, kterou jim věnují. Tak jsme si navzájem udělali všichni radost – děti potěšily rodiče programem a rodiče zase děti tím, že jim přispěli do kasičky na výlet na konci školního roku.

Vážení rodiče, ještě jednou Vám děkujeme za Vaše příspěvky, již teď se na náš výlet těšíme!!!

Mgr. M. Filipová