fotografie0210Od září naši biologové pracovali na projektu „ člověk“. Rozpracovali všechny orgánové soustavy. Vyhledávali informace o anatomii i fyziologii orgánů. Kreslili obrázky a tvořili modely orgánů z různých materiálů. Výsledky své celoroční práce vystavili ve 2. patře hlavní budovy a připravili soutěžní odpoledne pro mladší spolužáky ze školního klubu. Děti ze 4. a 5. tříd luštily, doplňovaly a kreslily. Bylo to fajn odpoledne! Velkou pochvalu si zaslouží ti, kteří kroužek navštěvují: Týnka Jakešová, Týnka Lačná, Natka Slováková, Jana Navrátilová, Eliška Fotrová, Nela Nevyhoštěná, Nikča Přívratská, Kája Schwarzerová, Kája Pirunčíková, Anička Suchá, Otto Vrba, Barča Suchopárová a Barča Hloušková.

fotografie0206

fotografie0214