OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak oslavily děti na prvním stupni svůj svátek?

Děti z prvního stupně si svůj svátek opravdu užily.

Paní učitelky počítaly s nepříznivým počasím a připravily pro své nejmenší zábavné dopoledne. Soutěžilo se v mnoha netradičních disciplínách, které byly rozmístěny po budově školy. Děti sbíraly cenné body v podobě razítek, za které si nakupovaly odměny v dobře zásobeném kiosku.

Paním učitelkám patří poděkování a všem dětem přání, aby takových radostných chvil prožily co nejvíce!

L. Hejnová

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA