zpěváciVážení rodiče, posíláme Vám informace k závěrečnému výletu našich sborů.

Letos jsme od Vás dostali na zpívání ke Dni matek celkem 1195,- Kč, tak jsme mohly připravit pěkný výlet. Pojedeme do Úštěku, kde navštívíme Muzeum čertů. Prohlídku máme rezervovanou na středu 18. června v 10 h, cestu tam i zpět pojedeme vlakem. Vstupné do muzea budeme hradit z vašich příspěvků, na cestu nám přispěje škola.

Co s sebou? Sportovní oblečení podle počasí, pohodlné boty, do batůžku na záda svačinu, pití, čepičku proti slunci, budou-li hlášeny přeháňky, tak určitě pláštěnku nebo deštník, malé kapesné – na zmrzlinu. Předpokládáme, že oběd děti stihnou. Po návratu do Č. Lípy odvedeme děti do školy – do jídelny a do družiny, u školy bude pro velké děti rozchod.

Sraz: 18.6. v 7.55 h u šaten školy

Odchod od školy na nádraží: v 8.05 h

Odjezd vlaku: 8.33 h

Návrat: 13.23 h

Vážení rodiče, děkujeme Vám za spolupráci v tomto školním roce, přejeme Vám pěknou dovolenou, dětem krásné prázdniny a těšíme se na zpívání s Vašimi dětmi v příštím školním roce!

M. Filipová a M. Ezrová