IMG_6110

V letošním roce se vypravily děti z obou sborů na svém závěrečném výletu do městečka Úštěk, kde se podívaly do Muzea čertů.

Výlet k pekelníkům byl pro některé menší děti zkouškou statečnosti a nebojácnosti – nevěděly, co je čeká, ale mladá „čertice“ (průvodkyně muzeem) jim dodala odvahy a vysvětlila, že bát se mají jen zlobivé děti – a to zrovna ony přece nejsou! „Peklo“ se dětem opravdu líbilo a když jsme se cestou zpět na nádraží ještě zastavili v cukrárně na zmrzlinu, byli spokojeni úplně všichni! Chvíli čekání na vlak jsme si ještě ukrátili zpěvem (jak jinak, když jsme sbor!), a pak už nás vlak zase dovezl zpět domů do České Lípy.

Ještě jsme se rozloučili s naší paní učitelkou Ezrovou, která již bude v příštím roce užívat zaslouženého odpočinku, pak jsme si všichni popřáli hezké prázdniny a rozeběhli se domů a do družiny. Tak zase v příštím roce na shledanou!

M. Filipová

IMG_6110 IMG_6115 IMG_6118 IMG_6123 IMG_6125 IMG_6126 IMG_6127 IMG_6131