V letošním školním roce připravujeme pro žáky několik zajímavých akcí, na které se děti mohou přihlásit. Počet míst v autobuse je omezený, je třeba včas podat přihlášku a samozřejmě i akci zaplatit!

V sobotu 1. listopadu 2014 pojedeme do Liberce na balet S. Prokofjeva – „Popelka“. Začátek představení je v 19.00 h. Doprovod: p.uč. Filipová, Čechová, Lačná.    Cena zájezdu: 210,- Kč (do 25.10.)

Míšeň  V pátek 12. prosince 2014 pořádáme zájezd do Německa (Míšeň, Drážďany). Žáci si budou moci prohlédnout výrobu proslulého míšeňského porcelánu, zakoupit si drobný suvenýr na památku. Součástí zájezdu je zastávka v Drážďanech na tradičních vánočních trzích. Cena zájezdu bude upřesněna v nejbližší době. Doprovod: p.uč. Filipová, Čechová, Gärtnerová