Pygmalion

Nabídka zájezdu na divadelní představení

Dne 28. dubna pojedou žáci 9. a 8. (případně 7.) tříd naší školy do Liberce na nově nastudovaný muzikál „My Fair Lady“. Je to běžné večerní představení – začátek v 19.00 hodin, doporučuji společenské (slavnostní) oblečení. Šatna se platí – 5,- Kč. Pro školu jsme dostali poloviční slevu, takže cena vstupenky je 80,- Kč, cena dopravy pro jednoho účastníka bude 100,- Kč, celková cena zájezdu je 180,- Kč (uhradit do 20. dubna).

Závaznou přihlášku odevzdejte do 3. dubna p.uč. Filipové.

Prosím rodiče, aby respektovali závaznost přihlášky – pokud dítě přihlásíte a později si jeho účast rozmyslíte a dítě nepojede, počítejte s tím, že si musíte sehnat náhradníka nebo cenu uhradit – nelze kalkulovat s tím, že to organizátorka (učitelka) zaplatí sama .

Sraz: v 17.30 h před hlavním vchodem do budovy školy

Odjezd: v 17.45 h

Předpokládaný návrat: kolem 23.00 h