Dne 28 dubna pojedou žáci 8. a 9. tříd (případně 7.tříd) naší školy do Liberce na nově nastudovaný muzikál „My fair lady“…..

Je to běžné večerní představené – začátek v 19.00 hodin, doporučuji společenské (slavnostní) oblečení. Šatna se platí – 5,- Kč.  Pro školu jsme dostali poloviční slevu, takže cena vstupenky je 80,- Kč, cena dopravy pro jednoho účastníka bude 100,- kč, celková cena zájezdu je 180,- Kč  (uhradit do 20. dubna).   Závaznou přihlášku odevzdejte do 3. dubna p. Filipové.

Prosím rodiče, aby respektovali závaznost přihlášky – pokud dítě přihlásíte a později si jeho účast rozmyslíte a dítě nepojede, počítejte s tím, že si musíte sehnat náhradníka nebo cenu uhradit – nelze kalkulovat s tím, že to organizátorka (učitelka)zaplatí sama.

Sraz:  v 17.30 h před hlavním vchodem do budovy školy

Odjezd: v 17.45 h

Předpokládaný návrat: kolem 23.00 h

Závazná přihláška (ve formátu PDF)

Mgr. M. Filipová