Dne 28 dubna pojedou žáci 9. a 8. (případně 7.)tříd naší školy do Liberce na nově nastudovaný muzikál „My fair lady“. Je to běžné večerní představené – začátek v 19.00 hodin, doporučuji společenské (slavnostní) oblečení. Šatna se platí – 5,- kč.  Pro školu jsme dostali poloviční slevu, takže cena vstupenky je 80,- kč, cena dopravy pro jednoho účastníka bude 100,- kč, celková cena zájezdu je 180,- kč  (uhradit do 20. dubna).   Závaznou přihlášku odevzdejte do 3. dubna p. Filipové.

Prosím rodiče, aby respektovali závaznost přihlášky – pokud dítě přihlásíte a později si jeho účast rozmyslíte a dítě nepojede, počítejte s tím, že si musíte sehnat náhradníka nebo cenu uhradit – nelze kalkulovat s tím, že to organizátorka (učitelka)zaplatí sama .

Sraz:  v 17.30 h před hlavním vchodem do budovy školy

Odjezd: v 17.45 h

Předpokládaný návrat:  kolem 23.00 h

—————————— závazná přihláška – oddělte a vraťte  vyplněné —————————————

Mé dítě (jméno, třída) …………………………………………………………………………………………………………

se zúčastní zájezdu do divadla v Liberci dne 28. 4. 2015

Po návratu ke škole  –     smí jít domů samo

(zatrhněte)  –     vyzvedneme si ho osobně

Podpis rodičů – zák. zástupců: …………………………………………………………………………………………..