Dne 21. 4. 2015 jsme se vypravili na exkurzi, která byla součástí třídního projektu. Cílem byla kozí farma Nový dvůr. Nejdříve se děti seznámily s chovem koz a zpracováním mléka na lahodné a zdravé sýry. Pak jsme se podívali do ohrad mezi zvířata a poslouchali jsme povídání paní Krejzové, která nám velmi poutavě vyprávěla o chovu těchto zvířat.

Součástí prohlídky byla i ochutnávka mléka a sýrů. Po svačince se děti zúčastnily natáčení České televize, která zde připravovala pořad o místní farmě. Pořad se bude vysílat v červnu na Déčku, všichni se těšíme.

Celý den byl sluníčkový. Počasí nám přálo a všichni na nás byli moc hodní. Ani se nám  do školy zpět nechtělo.

kozí farma 126 kozí farma 115 kozí farma 112 kozí farma 106 kozí farma 103 kozí farma 094 kozí farma 081 kozí farma 076 kozí farma 096 kozí farma 117