OLYMPUS DIGITAL CAMERA    V dubnu jsme měli projektový den s názvem Šikovné ruce. Nejdříve jsme si rozdělili práci a donesli plno materiálů, abychom mohli celé dopoledne vyrábět. Děvčata navlékala náramky z korálků. Obdivovala jsem jejich trpělivost a zručnost. Velmi mě překvapili kluci tím, že měli bezva nápady a byli moc šikovní. Vyráběli pavučinky z vlny, korálků a špejlí. Další skupinka ubrouskovou technikou zdobila kamínky, jiná vyhledávala informace o kostech a svalech ruky. V závěru projektu jsme si všichni vyrobili lapače snů, aby nám odháněly chmury a zlé duchy :). Moc jsme si den užili!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA