V pondělí 11. 5. jsme se vypravili do ZOO v Děčíně. Předpověď slibovala krásné počasí a všichni jsme se moc těšili. Do Děčína nás vezl nový vláček – děti ho pojmenovaly „žralok“ a všichni si cestu užívali. Batohům se odlehčilo od svačin, spestřením cesty byl průjezd tunelem. Cesta k ZOO byla hodně příkrá, trochu jsme se zadýchali. Když se objevila brána do zahrady, únava nás přešla. Po fotografování u pokladny jsme se ponořili do světa zvířat a rostlin, jarní příroda nám připravila spoustu překvapení. V zahradě se narodilo mnoho mláďat, takže jsme si mohli prohlédnout např. výřata nebo malého klokana v kapse své matky. Mnoho živočichů děti poznaly a jména neznámých si uměly přečíst na cedulích u voliér. Třešničkou na dortu byly nákupy. Pak už nás čekala cesta zpět, tentokrát z kopce a návrat domů. Celý den byl moc prima a všichni se těšíme na další výlet – tentokrát Bozkovských jeskyní.

Výlet ZOO Děčín 004 Výlet ZOO Děčín 013 Výlet ZOO Děčín 022 Výlet ZOO Děčín 026 Výlet ZOO Děčín 037 Výlet ZOO Děčín 045 Výlet ZOO Děčín 047 Výlet ZOO Děčín 052 Výlet ZOO Děčín 057