IMG_3661 Ve středu 13.5.2015 měly 4.ročníky svůj projektový den. Společně jsme se vypravili do Prahy. Během  interaktivní vycházky jsme navštívili Staré purkrabství, Královskou a knížecí akropoli, kostel sv. Petra a Pavla, Vyšehradský hřbitov a Slavín a nakonec prošli podzemními kasematy až do tajemného sálu Gorlice, kde jsou umístěny originální sochy z Karlova mostu.  Na této velmi zajímavé akci jsme se stali badateli a  na základě prožitých situací u jednotlivých památek se dozvěděli o mytologii a historii Vyšehradu. Neméně zajímavá byla prohlídka Staroměstské radnice včetně podzemí a věže. Mnoho zážitků a informací nám pomohlo doplnit znalosti o české historii, o kterých jsme se učili v tomto školním roce. Všichni žáci se aktivně zapojili do projektu a svými znalostmi a vzorným chování rozhodně ostudu neudělali. A tak se opět těšíme na další vydařenou společnou akci.

IMG_3549 IMG_3558 IMG_3561 IMG_3566 IMG_3576 IMG_3618 IMG_3623 IMG_3650