V úterý 22. 9. 2015 se třídy 6. A a 6. C za doprovodu svých třídních učitelek (Mgr. Fišerová, Mgr. Kalivodová) vydaly do parku Mirákulum v Milovicích.

Celkem 53 natěšených žáků vtrhlo do parku zábavy jako lavina. Vyzkoušeli si atrakce, kde mohli dostatečně vybít svoji energii (obří trampolíny, netradiční houpačky, lanové dráhy) a prožít chvíle napětí v temných podzemních tunelech nebo v bludišti. Všichni obdivovali místní hrad, amfiteátr nebo vodní svět. Ti zvídavější se vydali v lesní školce po naučné stezce, kde spatřili mini Zoo (mufloni, daňci, dravci, aj.), zkoušeli své znalosti z přírodovědy nebo mohli soutěžit v oblasti ekologie. Mirákulum nabízí i vtipné doskočiště – podle délky skoku se žáci zařadili do zvířecí říše – myš, zajíc, liška, veverka (dál už nikdo nedoskočil, přesto jsme tleskali i dvěma „veverčákům“ ze 6. A, kteří skočili nejdál. Největším zážitkem však byla pro mnohé jízda v obrněném transportéru. Těžko říct, zda bylo slyšet více dunění vozu BVP nebo křik dětí. Měli jsme štěstí, že v parku nebylo přeplněno a přálo nám i počasí. Děti měli možnost bohatého výběru občerstvení a ocenili jsme i slušné sociální zázemí. Naštěstí jsme nemuseli využívat stánku 1. pomoci. Žáky obou tříd vel

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

mi chválíme za spolehlivost, včasné příchody a zdárný průběh „adaptačního“ výletu.

J. Kalivodová, M. Fišerová (tř.uč.)