Ikdyž tento svátek nepatří mezi české oslavy, děti si ho velice oblíbily. A tak jsme se celý dnešní den ( 27.10. ) věnovali Halloweenskému učení. Děti se na něj pečlivě připravily a v úžasných strašidelných kostýmech vystrašily nejen paní učitelku. Při hodinách Čj ale i M jsme pak plnili různé úkoly s touto tematikou. Nakonec jsme se naučili písničku o strašidlech.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA