Milí rodiče, vaše děti dnes 1. 12. 2015 absolvovaly projektový den na téma „50 let Večerníčku“ a myslím, že je všechny můžu pochválit. Každá snaha se cení a každá zkušenost je užitečná. Nejprve jsme si společně vyrobili pověstnou čepici z novin. Pak žáci pracovali ve skupinách podle toho, jaká náplň je nejvíc oslovila. Chlapci si vybrali tvorbu prezentace o historii českého fenoménu jménem Večerníček, další skupina chlapců tvořila soutěžní kvíz. Ostatní děti se převtělily do známých ilustrátorů a animátorů a podle předlohy nakreslily vybrané postavičky z večerníčků. V závěru dne proběhla i anketa o 10 nejoblíbenějších večerníčkových příběhů. Vyhrál Bob a Bobek. Na webu školy budou brzy ke zhlédnutí i fotky z tohoto dne.