Ve středu 2. 12. se žáčci z 2.A a 2.C vypravili v rámci projektu „Advent“  do staročeského skanzenu v Přerově nad Labem. V dřevěných chaloupkách se podívali, jak lidé dříve bydleli a prožívali předvánoční čas. Všechny interiéry byly krásně vánočně vyzdobeny, děti obdivovaly perníčky i ozdobené stromečky. Nejvíce se jim líbily betlémy. Po skončení prohlídky si děti vyrobily ozdobu ze šišky a vyzdobily vánočního kapříka. Třešničkou na dortu bylo nakupování probných dárků. Domů jsme se vraceli unavení, ale plni dojmů a zážitků.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA