V pondělí 7.12. jsme spolu se třídou 2. A připomněli všem dětem z 1. stupně svátek sv. Barborky a předvedli, že Barborky chodívaly po vesnici, byly bíle oblečené, vlasy měly rozčesané přes obličej a na hlavě korunku nebo věneček. Nesly košíček s dárky pro hodné děti a metličku na zlobivé. A právě v rámci projektu o Adventu a jeho tradicích v každé třídě ohlásily děti svůj příchod, pověděly něco o této tradici a na závěr přednesly krátkou báseň. Každá paní učitelka pak byla odměněna třešňovou větvičkou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA