Dnes jsme se opět všichni ponořili do našeho projektu o Adventu a jeho tradicích. Spolu se třídou 2.A jsme se převlékli za bíle zahalené Lucky se škraboškami a hrozivými zobáky místo obličeje. Takto jsme postupně navštívili všechny třídy z 1. stupně a seznámili všechny žáky malým vystoupením s dnes již zapomenutým svátkem Svaté Lucie. Nakonec od nás paní učitelky dostaly malý dárek – košťátko na úklid.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA