Dnes 6.1. jsme úspěšně zakončili náš projektový měsíc o Adventu a jeho tradicích. Převlečeni za Tři krále jsme navštívili každou třídu, kde jsme všechny děti z 1. stupně poučili, proč vlastně slavíme svátek Tří králů- kdy končí doba vánoční, kdy je třeba odstrojit stromeček a uklidit figurky betléma. Že nám tento den připomíná tři východní mudrce, kteří se, za svitu hvězdy betlémské, vydali do Betléma, aby se poklonili Ježíškovi a předali mu dary. Potom jsme dětem zazpívali a na závěr předali malou omalovánku s úkoly.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA