Zasíláme poslední pozdrav z hor. Dnešní den jsme si opravdu užili. Dopoledne jsme se královsky rozloučili s naší sjezdovkou a to závody ve slalomu. Jsme na sebe pyšní, protože dnes jsme opravdu všichni jezdili samostatně na vleku a kopec sjížděli bez doprovodu. Po koprové omáčce a malém odpočinku jsme si šli ještě zařádit na boby a postavit pár sněhuláků. A samozřejmě jako vždy jsme úplně nakonec zrelaxovali ve vířivce. Po chutné večeři ( marinovaná kuřecí stehýnka) nám paní učitelky připravily malé překvapení – ovocný pohár se šlehačkou. Na závěr našeho pobytu nás ještě vyhodnotily v našich soutěžích. Teď už máme všichni skoro zabaleno a těšíme se na Vás domů.

P.S. Čekejte nás okolo 14. hodiny před školou.!!!!!!!!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA