Ve středu 13. dubna se celá naše třída vypravila na výlet do Liberce. Nejdříve jsme navštívili Naivní divadlo, kde jsme shlédli nádherný ( ikdyž trochu hororový ) muzikál Babu a papoušek. Tento moderně zpracovaný příběh s prvky hip- hopu nás natolik zaujal, že většina z nás se v závěru představení roztančila. Pak jsme se pomalou procházkou po městě přemístili na náměstí, kde za krásného slunečného počasí pojedli všechny dobrůtky od našich maminek. Nakonec jsme došli do Babylonu, do výrobny svíček Rodas, kde nás přivítaly dvě velice milé paní, které nás se vším seznámily. Nejprve nám pustily poutavé video o výrobě svíček a pak už jsme se všichni pustili do práce. Naplnili a navrstvili jsme 7 druhů koupelové soli do ozdobné lahvičky, dále jsme ozdobili svíčku polevou a připravili tak dárek pro naše nejbližší. Samozřejmostí byl také nákup dárečků. Na závěr nás paní pochválily a předaly každému malé překvapení- kolekci plovoucích svíček. Domů jsme se vraceli unavení, ale se spoustou zážitků a suvenýrů.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA