13. dubna jsme se vydali na exkurzi do Liberce. Všichni jsme se moc těšili, protože na nás čekalo divadelní představení v Naivním divadle. Detektivní příběh děti prožívaly společně s herci a tanec hip hop je zcela pohltil. Tančily i v divadelních křeslech. Třikrát se herci vrátili k děkování na jeviště, potlesk nebral konce. Následovala svačina v parku, sluníčko se snažilo a krásně hřálo. Návštěva svíčkárny Rodas zakončila návštěvu Liberce. Děti si zdobily svíčky namáčením do barevných vosků a poléváním, naplnily si lahvičky vonnými koupelovými solemi, nakoupily dárečky domů a na cestu dostaly ještě jeden dárek dostaly.

V divadle i ve svíčkárně děti dostaly pochvalu za své chování a šikovnost (slíbila jsem, že to maminkám vyřídím). Všichni jsme si sluníčkového dne užili a v Liberci se nám moc líbilo.