13. dubna jsme se vydali na exkurzi do Liberce. Všichni jsme se moc těšili, protože na nás čekalo divadelní představení v Naivním divadle. Detektivní příběh děti prožívaly společně s herci a tanec hip hop je zcela pohltil. Tančily i v divadelních křeslech. Třikrát se herci vrátili k děkování na jeviště, potlesk nebral konce. Následovala svačina v parku, sluníčko se snažilo a krásně hřálo. Návštěva svíčkárny Rodas zakončila návštěvu Liberce. Děti si zdobily svíčky namáčením do barevných vosků a poléváním, naplnily si lahvičky vonnými koupelovými solemi, nakoupily dárečky domů a na cestu dostaly ještě jeden dárek dostaly.

V divadle i ve svíčkárně děti dostaly pochvalu za své chování a šikovnost (slíbila jsem, že to maminkám vyřídím). Všichni jsme si sluníčkového dne užili a v Liberci se nám moc líbilo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA