Protože se v sobotu pálí čarodějnice, připomněli jsme si tuto tradici i u nás ve třídě. Proměnili jsme se v krásné čarodějky a čaroděje a paní učitelka si pro nás připravila na celé dopoledne “ čarodějnické vyučování „. Nejdříve jsme se naučili zpívat veselou písničku o Čarodějnici, pak jsme si čarodějku vybarvili, a k tomu jsme se v rámci slohové průpravy naučili čarodějnici popisovat. Při hodině matematiky nás zas čekaly pracovní listy s čarodějnicí, kde jsme si opakovali sčítání a odčítání do 100. Poslední hodinu vyvrcholil rej čarodějnic a my si  zatančili a zacvičili v rytmu disco hudby. Na závěr celého dopoledne byla sladká odměna a krátké shlédnutí Malé čarodějnice. Všichni jsme si tento den opravdu užili.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA