Milí rodiče, ráda bych upozornila na poněkud hektický konec roku a s tím spojené výdaje. Sledujte prosím také žákovskou knížku, případně lístky s podrobnými informacemi. Začínáme 13. 5. focením tříd, ceny za fotky ještě upřesním. Následuje malá exkurze na Vodní hrad v rámci místních pověstí k učivu z lit. výchovy – 25. 5. za 25,-Kč. Pak pojedeme 31. 5. na celodenní výlet – Pravčická brána, Hřensko – cca za 200,-Kč. Žáky čeká také tradiční vystoupení dravců, a to 2. 6. za 55,-Kč. S předstihem mají již naplánovanou exkurzi do Německa, která se koná 8. 6. Připomínám, že ne všichni dosud zaplatili pracovní sešity – ráda bych měla toto uzavřené do konce května. Děkuji předem za pochopení a včasné platby.