Poslední zájezd do SRN – hrad Ojbín, Motýlí dům a Jeptiščí skály v Jonsdorfu

Vážení rodiče,

Na rozloučenou se základní školou pořádáme pro žáky 9.B a 9.C zájezd do SRN, do Česko-Saského Švýcarska za hranicemi ČR – do Německa. Je to velmi atraktivní a zajímavá oblast, která se nachází hned za našimi hranicemi. Navštívíme středověký hrad Ojbín, Motýlí dům v Jonsdorfu a ještě Jeptiščí skály (Nonnenfelsen) tamtéž.

Zájezd se bude konat 9. června 2016, odjezd od školy (před hlavním vchodem) v 8.00 – sraz v 7.45 h, návrat kolem 18.30 h. V ceně zájezdu jsou doprava, pojištění a vstupy.

Cena zájezdu: 330,- Kč uhradit do 27. 5. 2016 p. Filipové, p. Lačné

S sebou : Platný občanský průkaz nebo pas, jídlo na celý den, přiměřené kapesné, kdo trpí alergií – léky ( budeme venku v přírodě), oblečení podle počasí, nutné jsou pevné (sportovní) boty – budeme se pohybovat ve skalách!Závaznou přihlášku – vrátit do 20.5. 2016 p. Filipové