turisté 2

Vážení rodiče,

Na rozloučenou se základní školou pořádáme pro žáky 9.B a 9.C zájezd  do Česko-Saského Švýcarska za hranice ČR – do Německa. Je to turisticky velmi atraktivní a zajímavá oblast. Navštívíme středověký hrad Ojbín, „Motýlí dům“ v Jonsdorfu a ještě Jeptiščí skály (Nonnenfelsen) tamtéž. Budou-li mít děti zájem, pojedeme na nákupy do nedaleké Žitavy.

Zájezd se bude konat 9. června 2016, odjezd od školy  v 8.00 – sraz v 7.45 h (před hlavním vchodem), návrat kolem 18.30 h. V ceně zájezdu jsou doprava, pojištění a vstupy.

Cena zájezdu: 330,- kč uhradit do 27. 5. 2016 p. Filipové

S sebou :            Platný občanský průkaz nebo pas, jídlo na celý den, přiměřené kapesné, kdo trpí alergií – léky ( budeme venku v přírodě), oblečení podle počasí, nutné jsou pevné (sportovní) boty – budeme se pohybovat ve skalách!

Závazné přihlášky odevzdávat p. Filipové do 20. 5. 2016

T. Hylmarová, tř. učitelka