Ve středu 1. června jsme oslavili Den dětí návštěvou dětské herny Kokino na Špičáku. Byla zde spousta zajímavých atrakcí ( skluzavek, tobogánů, kuličkových vířivek, trampolín), kde jsme se tak vyřádili, že z nás doslova teklo a někteří z nás se museli převléknout do suchého oblečení. Po malém občerstvení jsme se vydali do města na výbornou zmrzlinu a poté jsme si ještě zahráli pár her u školy na hřišti. Počasí nám přálo a my si tento den opravdu skvěle užili.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA