slunce-kreslené

Informace k rozloučení devátých tříd

Slavnostní rozloučení našich devátých tříd proběhne letos v úterý 28. června v 17.00 h  v kulturním domě Crystal.

Příprava a zkoušky budou probíhat následovně:

V pondělí 27. června se sejdeme u školy, odchod společně v 8.00 h do Crystalu, kam si odneseme všechny věci (rekvizity, kostýmy, kulisy apod.). Zkouška zde bude probíhat od 8.00 do 13.00 h. Po nácviku půjdeme společně ke škole na oběd. Pokud někdo nepůjde na oběd a nebude chtít jít ke škole, musí předložit lístek s podpisem rodičů, že může odejít od Crystalu.

V úterý 28. června se sejdeme již přímo u Crystalu v 8.00 h, dopolední zkouška bude probíhat do 11.00 h, potom bude následovat generální zkouška (představení pro spolužáky) 11.00 – 12.30 h. Na oběd do školní jídelny půjdeme zase společně (jako v pondělí). Před odpoledním slavnostním rozloučením se sejdeme v 16.30 h u zadního vchodu do Crystalu. Aby škola předešla návalu bývalých žáků, dostane každý absolvent 5 vstupenek- místenek pro své blízké a kamarády. U vchodu do sálu bude možnost přispět dobrovolnou částkou do školní kasičky.

Případné další informace budou na naší stránce doplněny.

T. Hylmarová, tř. učitelka