prázdninyMoji milí žáci deváťáci,

dnes jste se definitivně rozloučili se základní školou, skončila první důležitá povinná etapa ve vašem životě.

Škola je stejná, jako život sám – někdy je veselo, někdy vážno, ale čas je milosrdný a věřím, že v budoucnosti, až se někdy sejdete, budete vzpomínat jen na to pěkné!

Udělali jste všem radost svým moc pěkným a efektním vystoupením na závěrečné rozlučce,  byla jsem na vás hrdá!

Vím, že už jsme si všechno řekli, ale stejně vám chci ještě jednou zopakovat – přeji vám všem na další cestě životem, abyste nebloudili a našli vždy správný směr, aby se vám dařilo vše, na co sáhnete, abyste měli kolem sebe milé lidi a kamarády, abyste na starosti nebyli nikdy sami a své problémy si uměli vyřešit nápaditě, s lehkostí a elegancí. A také všem přeji pevné zdraví!!!

Mějte se všichni báječně a budete-li mít cestu kolem školy, přijďte zavzpomínat, ráda vás uvidím!

Srdečně zdravím i vaše rodiče, děkuji jim za spolupráci a podporu a přeji jim krásnou dovolenou!

Naposledy vaše třídní učitelka T. Hylmarová